Domovská stránka
Přidat k oblíbeným

Platba za cvičení

Výběr z fotogalerií

Stáž Ostrava 2011
Stáž Ostrava 2011
Trénink děti - Duben 2016
Trénink děti - Duben 2016
Misogi - Vsetín 2010
Misogi - Vsetín 2010
Nacházíte se: Aikido Vsetín » Aikido Vsetín » Platba za cvičení

Přidat k oblíbeným

Platby za cvičeníOd 1.1.2008 je výuka Aikido zajišťována prostřednictvím Alceda - středisko volného času Vsetín. Výuka probíhá na základě smlouvy mezi Alcedem a Sportovním klubem policie Vsetín.

Registrací v klubu SKP Aikido Vsetín pro Vás vyplývá povinnost pravidelně platit školné do Alceda, oddílové a členské příspěvky SKP Vsetín a roční členský příspěvek do asociace aikido.

Noví členové při registraci v oddíle provedou vždy platbu nejméně na 6 měsíců (dle kategorie) a zaplatí členský příspěvek do SKP Vsetín. V případě, že v klubu cvičí sourozenci, tak pouze jeden platí oddílové příspěvky v plní výši cenu dle kategorie a na ostatní se vztahuje 50% sleva.

 

Orientační výše poplatků na 1 rok:

 

Studenti: 3 800,- Kč, Aikido pro děti 1 600,- Kč
Pracující: 4 500,- Kč

 

Tyto částky zahrnují veškeré povinné platby vyplývající z členství v klubu SKP Aikido Vsetín. V ceně je započítán i členský příspěvek do Slovenské Asociace Aikido (SAA), který umožnuje registrovaným členům bezplatně navštěvovat odborné stáže a semináře pořádané SAA v daném kalendářním roce. Podrobné informace ohledně rozdělení jednotlivých plateb Vám poskytneme v kanceláři Aikido.

 


Zpět nahoru

NahoruCopyright ©2019 Všechna práva vyhrazena | Právní ustanoveni